Loredana ngushëllon Adeyemin pas humbjes në finalen e Ligës së Kampionëve

Prishtinë | 02 Qer 2024 | 13:07 | Nga Ekonomia Online

Reperja e njohur Loredana, në një instastory të fundit ka shprehur mbështetjen e saj për partnerin Karim Adeyemin, pjesë të ekipit të Borussia Dortmundit me të cilin është në lidhje dashurie.

Dortmundi humbi mbrëmë me rezultat 2:0 nga Real Madridi në Ligën e Kampionëve.

Fotografia e postuar menjëherë pas ndeshjes u shoqërua me një mbishkrim solidarizues: “Edhe nëse jeni në fund, ne do të qëndrojmë pranë jush dhe do të këndojmë”.

Ndonëse Loredana zakonisht gjendet në stadium për ndeshjet ku Adeyemin merr pjesë, këtë herë edhe pse në mungesë fizike ajo shprehu mbështetjen e saj përmes rrjeteve sociale.

Të ngjashme