Madonna rrëzohet në skenë (Video)

Prishtinë | 20 Shk 2024 | 16:59 | Nga Ekonomia Online

Madonna është rrëzuar në skenë teksa ishte duke performuar këngën e saj “Open Your Heart”.

Teksa ishte duke kënduar, një valltare e saj e tërhoqi karrigen dhe pasi u rrëzua vetë, mori me vete edhe artisten.

Megjithatë, ajo vazhdoi performancën nga skena duke u kthyer me shpinë. Një balerin tjetër e ndihmoi të ngrihej dhe ajo vazhdoi me një buzëqeshje në fytyrë.

Të ngjashme