Mbresa dhe Artani eliminohen në natën finale të Big Brother VIP Kosova

Prishtinë | 18 Mar 2023 | 01:24 | Nga Ekonomia Online

Dy finalistët e Big Brother VIP Kosova, Artan Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu janë eliminuar në natën finale.

Ata janë eliminuar nga çmimi i madh, në bazë të votave të publikut.

Finalja po vazhdon të bëhet akoma më enigmatike dhe më interesante, derisa lufta për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh po vazhdon të zhvillohet në mes të Juliana Nurës, Stresit dhe Vedat Bajramit.

Të ngjashme