Me dokumente i ka 75 vjet, por Sabri Fejzullahu tregon moshën e tij të vërtetë

Prishtinë | 03 Nën 2022 | 15:09 | Nga Ekonomia Online

Këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu padyshim që është një nga ikonat e muzikës shqiptare, me një karrierë të gjatë në skenën muzikore.

I ftuar së fundmi në emisionin, “Studio A” në “ATV” këngëtari ka rrëfyer shumë gjëra nga jeta e tij private dhe karriera muzikore, shkruan Paparaci.

Ndër të tjera, ai zbuloi edhe moshën e tij të vërtet.

Ai zbuloi se mosha e tij e vërtet është 76 vite, ndërsa në bazë të regjistrimit në dokumente ai i ka 75 vite.

“Une i kam mbushë 75 vite, sipas asaj që jam në çertifikat të lindjes. Une në të vërtetë i kam mbush 76 vite, për 77 kam hy. Babai im një vit më vonë më ka regjistru”, tha ai.

Të ngjashme