Modelja ruse bën veprimin e papritur ndaj Noizyt pas ndarjes nga Don Xhoni

Prishtinë | 17 Pri 2022 | 16:06 | Nga Ekonomia Online

Mesa duket, ndarja e modeles ruse Ariana Lirey dhe reperit Don Xhoni do të përflitet gjatë.

Por, kjo jo pa shkas, pasi modelja po bie akoma në sy me veprimet e saj, pavarësisht se të dy njoftuan ndarjen në rrjetet sociale.

Pas ndarjes nga reperi, ajo ka bërë story ku e akuzonte Don Xhonin se shkonte pas vajzave të tjera, ka bërë story me foto nga spitali, e së fundmi ka bërë follow në Instagram Noizyn, i cili është një nga rivalët e Don Xhonit në muzikë.

Ariana i ka bërë atij follow reperit, ndërsa Noizy nuk e ndjek ende atë.

Noizy dhe Don Xhoni janë përfolur shpesh për diss-et ndaj njëri tjetrit. Don Xhoni e ka ‘sulmuar’ Noizy-n dhe reperë të tjerë se nuk e kanë mbështetur dhe se nuk bëjnë muzikë të mirë. Noizy, nga ana tjetër thotë se mbetet ‘mbreti i hip-hopit shqiptar’.

Nuk dihet nëse Ariana e simpatizon Noizyn, apo e ka bërë për hakmarrje nda ish-të dashurit.

Të ngjashme