Mos i hidhni shishet e plastikës, ripërdorni ato në mënyrë kreative

Prishtinë | 15 Maj 2024 | 23:31 | Nga Ekonomia Online

Shishet e plastikës janë diçka që shumica prej nesh sapo t’i përdorim i hedhim në mbeturina.

Por, nëse nuk e keni ditur, ekzistojnë disa mënyra se si mund t’i jepni “jetë” atyre. Mos i hidhni më në mbeturina, thjesht ripërdorni.

Më poshtë do të gjeni disa ide dhe propozime shumë kreative që do t’iu ndihmojnë që t’i përdorni shishet e plastikës për shumëçka.

https://www.facebook.com/5Minute.Crafts.Girly/videos/1115551288605661/
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme