KRU “Gjakova” uron besimtarët për muajin e Ramazanit

Prishtinë | 13 Pri 2021 | 10:05 | Nga Ekonomia Online

KRU “Gjakova”, ka uruar të gjithë besimtarët me rastin e fillimit të muajit të Ramazanit.

Ramazan të begatë, falje e shëndet urohet për besimtarët nga KRU “Gjakova”.

“KRU “Gjakova” të gjithë besimtarëve Islam ju uron muajin e shenjtë të Ramazanit! Ju urojmë një Ramazan bekimesh, faljesh dhe shëndetit për ju dhe familjet tuaja”, thuhet në urim!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme