Skandaloze: Vëllai i Sulejman Rexhepit shanë Adem Jasharin dhe këndon muzikë serbe

Prishtinë | 10 Maj 2020 | 13:00 | Nga Ekonomia Online

Vëllai i Sulejman Rexhepit Qani Rexhepi e shanë rëndë Adëm Jasharin sipas Bozhinovskit dhe thotë se kush i ka thënë atij të vdesë për Kosovë.

Në videon që publikon Zoran Bozhinovski rrugës duke shkuar për të marrë mirënjohje nga OVL UÇK e Kosovës, kënaqen me muzikë serbisht në veturë dhe e shajnë e fyejnë rëndë Adëm Jasharin duke thënë së kush i ka thënë aty më vdekë për Kosovë, sipas Bozhinovskit, transmeton news 33.

Në video janë, Qani Rexhepi vëllai i Mulla Sulës dhe njëherit edhe shef i mëdrësës, Kadri Krasniqi i punësuar në medresen Isa Beu, Bekim Dibrani dhe Fevzi Jakupi.

KAKO REISOT ŽARKO I BRAKJATA GO SLAVAT UČK!?

Gepostet von Зоран Буревесник Божиновски am Samstag, 9. Mai 2020

Të ngjashme