“Ndihem copë-copë”,Efi shfaqet në gjendje të keqe, çfarë i ndodhi

Prishtinë | 11 Mar 2023 | 11:10 | Nga Ekonomia Online

Ish- banorja e Big Brother Vip, Efi Dhedhes është shumë aktive në rrjete sociale, ku në një video të publikuar së fundmi shfaqet jo në gjendjen e saj më të mirë.

Ajo shprehet se ndihet shumë “copë-copë” dhe nuk e kupton arsyen, por ndoshta dhe nga koha.

Si jeni? Do thoni ju pse flas me këtë zërin copë-copë? Sepse jam copë-copë. Nuk e di a është koha, apo është ndonjë virus, nuk e di se si është puna, por shumë e lodhur ndihem. A është psikologjikisht apo fizikisht kjo ngelet për t’u parë”, thotë Efi.

Të ngjashme