Në hapat e babait, 8 vjeçarja bëhet virale pasi imitoi këngëtarin e njohur

Prishtinë | 02 Gus 2022 | 15:10 | Nga Ekonomia Online

Vajza e Chris Brown, Royalty mund të jetë vetëm 8 vjeç, por ajo tashmë po bën tituj nëpër media. Krahas biznesit të veshjeve që mban emrin e saj, i cili drejtohet nga e ëma, Nia Guzman, vajza e këngëtarit duket se dëshiron të ndjekë hapat e të atit.

Në një video të postuar në llogarinë e saj në Instagram, Royalty përpiqet të kopjojë lëvizjet e kërcimit të Chris Brown dhe balerinëve të tij në këngën “Call Me Every Day”. Videoja mori mijëra pëlqime dhe komente, ku diferencën e bënte babai i saj.

Reperi 33-vjeçar është emocionuar me përpjekjen e së bijës, të cilën e ka aprovuar me dy komente. Në njërën ai la një emoji me shumë puthje dhe në një tjetër e inkurajoi për performancën e saj. /abcnews.al

Të ngjashme