Një grua raporton se është rrahur e dhunuar nga dy persona në Suharekë

Prishtinë | 03 Kor 2024 | 10:01 | Nga Ekonomia Online

Një grua ka raportuar në Polici se është rrahur dhe dhunuar nga dy persona në Suharekë.

Sipas raportit 24 orësh, lidhur me këtë rast policia ka arrestuar tre persona, ku dy prej tyre janë dërguar në mbajtje dhe një tjetër është lirurar.

Ndërsa, viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor.

Raporti i plotë:

DHUNIM

Suharekë 02.07.2024 – 09:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht dhe dhunuar nga dy persona të panjohur. Viktima është dërguar për ekzaminim mjekësor, ndërsa lidhur me rastin janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë dhe me vendim të prokurorit, pas intervistimit dy prej tyre janë dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar.

Të ngjashme