Një person theret me thikë në Mitrovicë, motivi i rastit dyshohet të jetë një hasmëri e mëhershme

Prishtinë | 02 Qer 2024 | 09:06 | Nga Ekonomia Online

Një person në Mitrovicë ka raportuar se është sulmuar me thikë nga një person tjetër.

I dyshuari nuk është hasur.

Policia njofton se dyshohet që motivi i rastit është një hasmëri e mëhershme.

“LËNDIM I RËNDË TRUPOR- Rr. Evlia Qelebia, Mitrovicë 01.06.2024-14:30. Viktima mashkull kosovar, ka raportuar se është sulmuar me një mjetë të mprehtë –thikë nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor në spitalin rajonal ku edhe është duke vazhduar trajtimin. Dyshohet se motivi i rastit është një hasmëri e mëhershme. I dyshuari nuk është hasur dhe as mjeti me të cilin dyshohet se është kryer vepra.”

Të ngjashme