Pacolli: Evropa të jetë më konkrete, miqësore dhe korrekte ndaj Kosovës

Prishtinë | 09 Maj 2024 | 11:51 | Nga Ekonomia Online

Kreu i Aleancës Kosova e Re, ish- presidenti Behgjet Pacolli ka uruar qytetarët për Ditën e Evropës.

Këtë urim, Pacolli e ka bërë duke bërë thirrje që “Europa të jetë më konkrete dhe miqësore dhe korrekte ndaj Kosovës”.

“Urime Dita e Europes, me dëshirë dhe rekomandime që Europa të jetë më konkrete dhe miqësore dhe korrekte ndaj Kosovës. Qytetareve te Kosoves, ju uroj nje dite te bukur. Te ju percjell gjithemone lumturia!”, ka shkruar Pacolli.

Të ngjashme