Pas fitores së BBVK-së, Stresi publikon mesazhin që mori nga Sali Berisha

Prishtinë | 20 Mar 2023 | 09:11 | Nga Ekonomia Online

Reperi i njohur shqiptar, Arkimed Lushaj i njohur për publikun si Stresi ka arritur të fitoj Big Brother Vip Kosova duke u bërë fituesi i çmimit prej 160 mijë eurosh.

Pas këtij triumfi ai padyshim mori mesazhe dhe urime të panumërta por një nga ta i erdhi nga dikush shumë special për të.

Bëhet fjalë për kreun e PD-së, Sali Berisha.

Ai zbuloi se politikani e uroi për fitoren duke i uruar suksese më të mëdha.

Stresi ka lidhje të afërta me familjen Berisha, pasi babai i tij Sali Lushaj, ka qenë bashkëpunëtor i tij.

Të ngjashme