“Për ne je fituese”, emocionohet Juliana, vëllai i saj i dhuron unazë

Prishtinë | 18 Mar 2023 | 00:05 | Nga Ekonomia Online

Befasitë për finalistët e Big Brother Vip Kosova në natën finale sonte nuk kanë të ndalur.

Juliana Nura mori një dhuratë të çmueshme nga familja e saj, të cilën ia dha vëllau i saj, në ambientet e Klan Arenës.

Vëllau i saj i tha Xhulit se ata si familje atë e konsiderojnë si fituese të BBVK-ës, dhe janë krenare me prezantimin e saj dhe lojën që e ka bërë brenda shtëpisë më të madhe në vend për 103 ditë sa ka qëndruar brenda.

Të ngjashme