Plaçkitet një person në Mitrovicë, dy të maskuar i grabitin një shumë parash

Prishtinë | 29 Pri 2023 | 10:00 | Nga Ekonomia Online

Një person ka raportuar në Polici se dy persona të maskuar i kanë grabitur një shumë parash të gatshme dhe të njëjtit janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur sot në mesnatë në Mitrovicë, teksa Policia e Kosovës ka thënë se kanë dalë në vendngjarje dhe janë duke e hetuar.

Të ngjashme