Mbahet mbledhja e dy qeverive: Garda e FSK-së rreshtohet para dy kryeministrave

Prishtinë | 20 Qer 2022 | 11:06 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Në prani të kryeministrave Albin Kurti të Kosovës, Edi Rama të Shqipërisë, si dhe kabinetit qeveritar të të dy vendeve respektive, sot në Prishtinë është mbajtur mbledhja e përbashkët e dy qeverive.

Garda e FSK-së u rreshtua për të pritur me ceremoni të larë shtetërore kryeministrin Rama.

Lexo më shumë:

Të ngjashme