Haliti-VV: Na keni lodhur me kapjen dhe çkapjen e shtetit

Prishtinë | 17 Qer 2021 | 11:07 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Deputeti i PDK-së Xhavit Haliti ka kërkuar që të gjitha marrëveshjet e Kuvendit t’i shpërndahen deputetëve, raporton Ekonomia Online.

Ai ju drejtuar VV-së duke i thënë se i kanë lodhur me kapjen dhe çkapjen e shtetit.

“Të gjithë marrëveshjet që janë bërë në Kuvendin e Kosovës t’i shpërndahen deputetëve dhe që të dihen se çfarë janë”.

“Na keni lodh me kapjen dhe çkapjen zbatojeni ligjin dhe kush ta shkel ligjin dihet çfarë masa me marr”.

Lexo më shumë:

Të ngjashme