Ish-ministri publikon foto me Zekën e Haradinajn, “diçka po zihet”

Prishtinë | 14 Jan 2021 | 16:33 | Nga Ekonomia Online

Anëtari i AAK’së, Bajram Hasani, ka publikuar një foto bashkë me Daut Haradinajn dhe Milaim Zekën.

Hasani ka thënë se “diçka po zihet”, duke mos specifikuar nëse një gjë e tillë nënkupton kalimin e Zekës në partinë e Ramush Haradinajt.

Zeka bashkë me Bajram Hasanin kanë qenë pjesë e NISMA-s së Fatmir Limajt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme