Ismaili u përgjigjet kritikave dhe komenteve qesharake në Facebook (Video)

Prishtinë | 28 Sht 2019 | 12:37 | Nga Ekonomia Online

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, ka postuar sot një video ndryshe në faqen e tij në Facebook.

Ai ka zgjedhur disa prej kritikave që i janë bërë atij gjatë kësaj kohe dhe u është përgjigjur.

Shikoni më poshtë videon dhe shikoni përgjigjet e tij.

Komentet qesharake me Uran Ismailin

Në postimet në rrjete sociale marr shumë lëvdata, kritika por edhe komente qesharake. Këtu i keni disa prej komenteve më qesharake tuajat që i kam lexuar. Lëshoja zanin e shpërndaje! 📢🤣#UranIsmaili10

Gepostet von Uran Ismaili am Samstag, 28. September 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme