Kurti e fton Jahja Kokën ta sqarojë se “a është hapur qielli për Kosovën”

Prishtinë | 12 Pri 2022 | 14:56 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri Albin Kurti ka thënë se ajo që ka shënuar qeverisja Kurti është dinjitet në përfaqësim dhe strukturim të brendshëm në ministrinë përkatëse.

“Ajo çfarë ka shënuar qeveria jonë është përfaqësim jashtë vendit dhe strukturim në ministri përkatëse. Sa për atë a u hap qielli, a u mbyll qielli, a ylli polar, ato nuk i di por e ftoj Jahja Kokën t’i sqarojë”, ka thënë ai.

Lexo më shumë:

Të ngjashme