Nga zyra e Agim Veliut kritikojnë ish-ministrin Vitia për tubimin e djeshëm të VV-së

Prishtinë | 13 Qer 2020 | 12:06 | Nga Ekonomia Online

Shefi i kabinetit të Agim Veliut në Ministrinë e Punëve të Brendshme, Bajram Gecaj, ka kritikuar ish-ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, për pjesëmarrjen dhe fjalimin e tij në manifestimin e Lëvizjes Vetëvendosje, që u mbajtë të premten në Prishtinë.

Në një shkrim në Facebook, Gecaj, e ka quajtur papërgjegjësi totale rrëzikimin e popullatës në formë të tillë, teksa kritikoi ish-ministrin Vitia.

Shkrimi i plotë:

Të ngjashme