Pacolli reagon përsëri: Ma kontrolloni edhe familjen, ajo është pasuria ime më e madhe

Prishtinë | 15 Qer 2022 | 19:26 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka folur edhe një herë për faktin që Agjencia Kundër Korrupsionit në Kosovë do të kontrollojë pasurinë e tij.

Pacollit i ka rënë shorti për verifikim të pasurisë nga AAK-ja, teksa përveç faktit që ai tha se një gjë e tillë është e mirëpritur dhe se pasuria e tij është e krijuar me punë, ai ka shtuar edhe diçka tjetër.

“Kur të kontrollohet pasuria ime, mos të harrojnë familjen time. Ajo është pasuria ime më e madhe në jetë!”, shkroi ai.

Të ngjashme