Qeveria e Serbisë mbledhje të jashtëzakonshme, shkak lirimi i Haradinajt

Prishtinë | 27 Pri 2017 | 10:43 | Nga

Qeveria e Serbisë do të mbajë mbledhje të jashtëzakonshme me rastin e lirimit të Ramush Haradinajt nga Gjykata e Apelit në Colmar të Francës.

Mbledhja do të mbahet në ora 11.00 dhe pas mbledhjes do të ketë njoftim për mediat, njofton Beta.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme