Sejdiu: Mbi 400 mijë persona i besuan projektit VV–LDK, filloni punën

Prishtinë | 06 Dhj 2019 | 13:52 | Nga Ekonomia Online

Ish-deputeti Korab Sejdiu ka shkruar se mbi 400 mijë pesona i kanë besuar projektit VV – LDK në zgjedhjet e gjashtë tetorit, derisa të dy partitë duhet të kenë veprime të menjëhershme dhe progres të pavonuar për Kosovë.

Sejdiu ka shkruar në Facebook se VV e LDK-ja nuk  meritojnë spektakle dhe fyerje publike të ndërsjellta të nivelit adoleshent, por, veprime e që së bashku të fillojnë punën.

Postimi i plotë:

400,000+ votues që i besuan projektit VV-LDK nuk meritojnë spektakle dhe fyerje publike të ndërsjella të nivelit adoleshent, por veprime të menjëhershme dhe progres të pavonuar për Kosovën.

Mblidhni mend!

#Kosova #VVdheLDKbashkë #FilloPunën

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme