PSD thërret konferencë për medie

Prishtinë | 19 Mar 2023 | 10:03 | Nga Ekonomia Online

Partia Socialdemokrate ka thirrur konferencë për medie, në orën 14:00, në zyret e kësaj partie.

Arsyeja e kësaj konference është marrëveshja e dakorduar në Ohër, nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq.

“Sot, me datën 19 mars (e diel), nga ora 14:00, PSD do të mbajë konferencë për media në lidhje me marrëveshjen e dakorduar në Ohër.

Konferenca do të mbahet në zyrën qendrore të PSD-së ( Rr. Bajram Kelmendi, Nr.68)

Ju ftojmë ta ndiqni!”, thuhej në njoftim.

Të ngjashme