Qytetarët në Drenas fotografojnë votën dhe e hedhin në rrjete sociale

Prishtinë | 04 Dhj 2016 | 09:00 | Nga

Në Komunën e Drenasit, aty ku po mbahen zgjedhjet për kryetarin kanë nisur të ndodhin parregullsi gjatë procesit të votimit.

Në një foto e cila po qarkullon në rrjetet sociale, shihet se një qytetar i Drenasit, ka fotografuar votën e tij.

Siç duket qytetarët e kësaj komune, të pakënaqur me qeverisjen e deritanishme, po e shprehin haptas se dëshirën për ndryshime.

Image

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme