“Rita, a do të martohesh me mua”, fansi shqiptar merr përgjigjen

Prishtinë | 10 Sht 2022 | 09:59 | Nga Ekonomia Online

Rita Ora mbajti pak ditë më parë një koncert në sheshin Skëndërbej në kuadër të “Tirana European Youth Capital 2022”.

Së fundmi në Tik Tok po qarkullon një video ku shihet se një fans shqiptar i ka propozuar për martesë pas koncertit. “Rita, do martohesh me mua të lutem?”, dëgjohet t’i thotë ai.

Ndërkohë këngëtarja ka qeshur dhe i ka dhënë një përgjigje epike. “Çfarë pyetje palidhje…”, i është kthyer ajo me humor.

Mirëpo, për ata që nuk e dinë: Rita është martuar në fshehtësi të plotë me Taika Waititi.

VIDEO

Të ngjashme