Rrahje në kafeteri, arrestohen disa të rinj (Foto/Video)

Prishtinë | 03 Tet 2016 | 16:22 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Një rrahje mes disa të rinjve, ka ndodhur sot rreth orës 16, në njërën prej kafeterive në rrugën “Rexhep Luci” në kryeqytet.

Ekonomia Online ka kapur pamjet nga momenti i arrestimit të personave të involvuar në këtë rrahje.

Dëshmitarët thanë për Ekonomia Online se reagimi i Policisë së Kosovës ishte i shpejtë dhe efektiv.

Në kafeterinë ku ndodhi rrahja për një moment është krijuar panik dhe disa nga mysafirët janë larguar me të shpejtë.

zenka-kafiteri-1 zenka-kafiterizenka-kafiteri2

Të ngjashme