Rukiqi i LDK-së e pyet Kurtin: Kryeministër, sa kat Dubrava?

Prishtinë | 18 Gus 2023 | 11:01 | Nga Ekonomia Online

Berat Rukiqi nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka reaguar pas aksionit të sotëm të Policisë e Prokurorisë që ka vënë në pranga tre persona, dy zyrtarë të MTI-së së Rozeta Hajdarit dhe Ridvan Muharremin e “Bukë e Zemër”.

Rukiqi e ka pyetur Kurtin se sa kate duhet të ketë burgu i Dubravës, duke thënë se me gjasë nuk do të mjaftojnë 12.

“Kryeministër,

Sa kat Dubrava?

Të ngjashme