Soni Malaj po pushon në Antalia, qeras fansat me foto të nxehta

Prishtinë | 11 Sht 2022 | 16:35 | Nga Ekonomia Online

Soni Malaj është një nga vajzat shqiptare që di gjithmonë merr vëmendjen pa e tepruar me veshjen e saj.

Por në fotot e fundit në Instagram, Soni e ka lëshuar paksa dorën.

Nga fotot e postuara në rrjetet sociale, shihet se këngëtarja ndodhet për pushime në bregdetin turk dhe nga atje po publikon tash sa ditë foto mjaft të nxehta në bikini.

Pas ndarjes nga oartneri shumëvjeçare, Soni tani është beqare dhe duket e zhuritur.

Ajo ka treguar se bën palestër dhe punon që të ketë një trup të bukur.

Të ngjashme