A do të luajë Marcelo kundër Bilbaos? Tregon Zidane

Prishtinë | 15 Maj 2021 | 14:13 | Nga Ekonomia Online

Marcelo nuk ka më shqetësime.

Zinedine Zidane ka konfirmuar se ai është gati për finalen në La Liga që Reali do ta zhvillojë me Athletic Bilbaon.

Kundër Granadës, në mungesë të futbollistëve në fazën defensive, Zidane e inkuadroi në lojë titullar të riun, Miguel.

“Po Marcelo do të jetë nesër me ne. Nuk ka më shqetësime dhe do të jetë me ne”, u shpreh Zidane.

“Nesër duam të fitojmë tri pikët, duke mos harruar që do të luajmë kundër një rivali të vështirë. Do të tentojmë që nesër të japim gjithçka për të fituar”, shtoi ai.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme