Ivan Perisic takohet me Ferhan Hasanin

Prishtinë | 16 Gus 2017 | 09:21 | Nga

Shkëndija është në Milano ku do ta zhvillojë ndeshjen paly-off të Ligës së Europës, kundër Milanit.

Me të dëgjuar që klubi shqiptar është në qytetin e Milanos, Ivan Pericis nuk ka ngurruar të takohet me shokët e tij të vjetëtr Ferhan Hasanin.

Dyshja së bashku kanë qenë pjesë e Wolfsburgut dhe që atëherë ndajnë një miqësi të mirë.

“I lumtur që të shoh përsëri vëlla”, ka shkruar Hasani në rrjetet sociale duke e shoqëruar me një foto.

 Shkëndija do të luajë nesër (e enjte) kundër Milanin.
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme