Maloku i Feronikelit kalon te Kukësi

Prishtinë | 05 Qer 2018 | 16:05 | Nga

Portieri kosovar, Faton Maloku, ka kaluar te Kukësi në Shqipëri.

26-vjeçari ka qenë pjesë e Ferronikelit në kampionatin kosovar dhe Kukësi thotë se e ka marrë si përforcim në prag të kupave të Europës.

Maloku më herët ishte pjesë e Gjilanit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme