Stresi dhe Vedati – Dyshja finale për çmimin e madh të Big Brother VIP Kosova

Prishtinë | 18 Mar 2023 | 01:36 | Nga Ekonomia Online

Stresi dhe Vedati janë konkurrentët e Big Brother Vip Kosova që janë në garë për të marrë çmimin e madh.

Pos tyre në nominim më herët ishin Juliana Nura e cila doli e treta, Artan Thaqi që doli i katërti dhe Mbresa Hajrullahu që doli e pesta.

Të ngjashme