Top oferta e “Sharr Travel”, 3 ditë në Halkidiki vetëm 99 euro

Prishtinë | 13 Maj 2024 | 12:38 | Nga Ekonomia Online

Një top ofertë ka lansuar kompania më e madhe turistike në Kosovë “Sharr Travel” për klientët e saj, ku vetëm me 99 euro ju do të shijini momente të pa harruar anë bregdetin e bukur grek.

Në njoftimin e publikuara nga kompania lider për turizëm në vend thuhet se në këtë çmim prej 99 euro përfshihet transporti me autobus super komod, akomodimi dy natë në super hotel si dhe dy mëngjese në hotel.

Nëse doni që edhe darka të jete e përfshirë në pakon promovuese atëherë çmimi për tre ditë, përfshirë transportin dy mëngjese, dy darka  është 134 euro.

Për të kapur këtë super ofertë iu thirrni menjëherë në Sharr Travel në numrat e telefonave:

044/610-015

044/542-029 (Whatsapp)

Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015

Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

Të ngjashme