Tuna për burrat: Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegji

Prishtinë | 17 Pri 2024 | 16:43 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur, Altuna Sejdiu-Tuna, ka bërë një reagim në mediat sociale.

Përmes një storie të publikuar në Instagramin e saj, Tuna ka kritikuar burrat, derisa i ka ndarë në dy kategori , sipas saj, “dhunues” dhe “thashethemgji”.

“Alamet burra! Gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemgji”, ka shkruar ajo.

Të ngjashme