U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?

Prishtinë | 29 Maj 2022 | 15:13 | Nga Ekonomia Online

Që nga organizimi i sfilatës më të madhe të modës në Prishtinë, nga Valdrin Sahiti, ku u panë bashkë Bora Zemani dhe Donaldi, vazhdojnë të komentohen në mediat rozë.

Ditën e djeshme ata u kapën “mat” në Gjenovë të Italisë.

Ishte Kryefjala.com ajo e cila publikoi fotografi ku shihej Bora Zemani së bashku me Donaldin.

Për të konfirmuar ribashkimin, Bora publikoi një fotografi në rrjetin social “Instagram” duke treguar se gjendet në Itali.

Donaldi nuk ka reaguar e as publikuar ndonjë gjë në rrjete sociale që nga dita e premte.

Teksa, në anën tjetër, ditën e djeshme vëllai binjak i Donaldit, Romeo kishte publikuar një foto ku shihej i rrethuar me stafin e emisionit “Më ler të flas”, teksa mungonte Donaldi.

Të ngjashme