Isco drejt largimit nga Reali

Prishtinë | 21 Nën 2020 | 11:49 | Nga Ekonomia Online

Isco nuk është i lumtur te Real Madridi dhe është duke synuar të largohet në afatin kalimtar të janarit, raporton Marca.

Gjithashtu raportohet se trajneri Zinedine Zidane nuk do të provojë t’ia ndryshojë mendjen.

Situata e Iscos ka alarmuar klubet nga Premier Liga e Serie A, që në janar do të provojnë ta transferojnë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme