Vedati emocionohet pafund, takon dy vajzat e tij, Tokën dhe Lunën

Prishtinë | 18 Mar 2023 | 01:02 | Nga Ekonomia Online

Konkurrenti finalist i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Vedati është surprizuar nga “Vëllai i Madh” me befasinë më të bukur ndonjëherë.

Aktorit i janë sjellë në ambientet e shtëpisë më të ndjekur të momentit, atë të BBVK-së, dy vajzat e saj, Toka dhe Luna.

Aktori është emocionuar pafund nga takimi me të bijat, derisa ka treguar se e ka kërkuar shumë herë një mundësi të tillë.

Të ngjashme