Vesa dhe Skerdi bëhen prindër për herë të dytë

Prishtinë | 20 Maj 2023 | 13:32 | Nga Ekonomia Online

Artisti Skerdi dhe gazetarja Vesa janë bërë prindër për herë të dytë

Lajmin e kanë dhënë Vesa përmes një postimi në Instagram, duke bërë të ditur se ata janë bërë sërish prindër të një djali, përcjell Klankosova.tv.

“Sot, Zoti e bekoi familjen tonë edhe më një djalë. 20 maji do të mbetet përherë lumturia jonë e dytë. Mirëserdhe bota jonë”, ka shkruar tutje Vesa

Të ngjashme