Vesa Luma po rikthehet me pesë këngë të reja

Prishtinë | 03 Pri 2024 | 15:33 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma, e cila tashmë e një kohë i ka munguar skenës muzikore, ka paralajmëruar rikthimin e fuqishëm në muzikë.

Këngëtarja e cila ka pesë vjet nga shkëputja e saj nga muzika po rikthehet me plot pesë këngë të reja.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Vesa paralajmëroi se është rikthyer “All In” dhe do na shpërblejë për gjithë pritjen e gjatë të këtyre viteve.

Me këtë postim, ajo na bëri edhe më tepër kurioz për muzikën e re të cilën ashtu sikur ju edhe ne po e presim me padurim.

Të ngjashme