Ylli i “Twilight” po bëhet sërish baba

BEVERLY HILLS, CA - AUGUST 23: (L-R) Actor Jackson Rathbone, Sheila Hafsadi and Michael Louis Gutierrez of Gutierrez Hospitality Group attend the GBK Productions Luxury Lounge honoring the best in TV held at LErmitage on August 23, 2014 in Beverly Hills, California. (Photo by Tommaso Boddi/Getty Images for GBK Productions)
Prishtinë | 29 Qer 2019 | 13:56 | Nga Ekonomia Online

Jackson Rathbone dhe bashkëshortja e tij Sheila, janë në pritje të fëmijës së tretë.

Ylli i “Twilight” dhe gruaja e tij konfirmuan lajmin të premten për People.

Ata u martuan në vitin 2013 dhe kanë dy fëmijë së bashku.

“Ne jemi mbi hënë për këtë lajm dhe jemi shumë të emocionuar që së shpejti do të bëhemi pesë”, tha Jackson duke zbuluar se fëmija vjen në jetë në vitin 2020.

Ata poashtu konfirmuan se foshnja është djalë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme