Zanfina flet për raportin teze-nip, kështu e quan Uliksin

Prishtinë | 01 Jan 2018 | 15:23 | Nga

Viti i Ri mbërëmë është festuar nga gjithë njerëzit në botë.

E festë padyshim ka pasur edhe në familjen e këngëtares Adelina Ismaili e cila ndërrimin e motmoteve e ka pritur bashkë me motrat e saj, Zanfinën dhe Emën.

Ka qenë Zanfina ajo e cila në Instastory ka hedhur një fotografi bashkë me nipin e saj, Uliksin, i cili këtë vit festoi për herë të parë.

“Bebi më i bukur në botë” është shkrimi që Zanfina ia la fotos në Instastory.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme