Zyra e kryeministrit mban konferencë në Ditën Botërore të Autizmit

Prishtinë | 02 Pri 2024 | 07:55 | Nga Ekonomia Online

Zyra e Kryeministrit në bashkëpunim me Shoqatën Autizmi, me Asociacionin Nacional i Autizmit në Kosovë (ANAK) si dhe Shoqatën Autizmi Flet, mbajnë konferencën “Më jep mbështetjen, të gëzoj të drejtat e mia”.

Kjo me rastin e Shënimit të Ditës Botërore të Autizmit.

Pamje nga aksidenti i tmerrshëm ku dyshohet se vdiqën 8 persona
Konferenca fillon nga ora 09:30.

Të ngjashme