Aksident mes dy automjeteve në Prizren, ka të lënduar

Prishtinë | 17 Jan 2023 | 09:08 | Nga Ekonomia Online

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur në Prizren.

Këtë për Klankosova.tv e bëri të ditur Shaqir Bytyqi, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë së Kosovës në Prizren.

Ai ka thënë se ka persona të lënduar, por nuk e di shifrën e saktë deri tani. Njësitë e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin në fjalë.

Të ngjashme