Analistit kosovar ia thyejnë xhamin e veturës

Prishtinë | 13 Jan 2020 | 09:54 | Nga Ekonomia Online

Analistit kosovar, Fadil Lepaja, ka njoftuar mëngjesin e sotëm se ia kanë thyer xhamin e veturës.

Ai përmes Facebook, ka thënë se dikush që nuk pajtuar me shkrimet e tija, e ka manifestuar në këtë mënyrë.

Lepaja ka shtuar se bashkëpunimi i politikës me krimin, vazhdimisht ka prodhuar forma të tilla ordinere të presionit dhe friksimit.

Dikush kështu ka zgjedhur të shprehë mospajtimin me shkrimet dhe deklaratat e mija publike. Autorët dhe urdhëshënsit…

Gepostet von Fadil Lepaja am Montag, 13. Januar 2020
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme