Arbenita “konfirmon” ndarjen nga Fero

Prishtinë | 01 Dhj 2022 | 12:07 | Nga Ekonomia Online

Ditën e djeshme në media u raportua se Fero dhe Arbenita mund t’i kishin dhënë fund martesës.

Dyshja e hoqën njëri-tjetrin në rrjete sociale pasi modelja zbuloi se ylli i futbollit, Neymar, i kishte shkruar.

Së fundmi, duket se Arbenita i ka konfirmuar zërat për ndarje me anë të një postimi në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një video ku thuhet: “A mendon se janë të rëndësishëm burrat?” dhe përgjigjja e saj është “Për çfarë?”

Por, kjo nuk është hera e parë që çifti “ndahet” në rrjete sociale. Një “rreng” të tillë e kishin bërë edhe para disa muajsh, duket për të marrë vëmendje mediale.

Të ngjashme