Arrestohet një person në Rahovec, ushtroi dhunë në familje nën ndikimin e alkoolit

Prishtinë | 12 Maj 2024 | 12:31 | Nga Ekonomia Online

Një person në Rahovec është arrestuar, pasi i njëjti nën ndikimin e alkoolit ka ushtruar dhunë në familje.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, viktima mashkull kosovar, ka raportuar se babai i tij i dyshuari mashkull kosovar–nën ndikim të alkoolit, ka ushtruar dhunë në familje si dhe e ka sulmuar fizikisht viktimën.

“Viktima mashkull kosovar, ka raportuar se babai i tij i dyshuari mashkull kosovar–nën ndikim të alkoolit, ka ushtruar dhunë në familje si dhe e ka sulmuar fizikisht viktimën. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Të ngjashme