Atletico-Real, formacionet e mundshme

Prishtinë | 18 Nën 2017 | 10:09 | Nga

Los Rojiblancos presin në tempullin e tyre Los Blancos në një ndeshje që mund të jetë pikë kthese e sezonit në ligë, për të dy skuadrat.

Atletico Madrid dhe Real Madrid do të përballen sot në Wanda Metropolitano në derbin e radhës të kryeqytetit të Spanjës.

Të dy trajnerët pritet të zbresin në fushë me formacionet më të mira në dispozicion, në një sfidë të zjarrtë, të rëndësishme për ecurinë në La Liga.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme